marți, 20 mai 2008

Blake - Fish (Bonusuri Pariuri Online)

Finala de la New Haven este suta la suta americana intre locul 6 mondial James Blake si locul 50 mondial Mardy Fish. Daca privim din perspectiva clasamentului meciul pare dezechilibrat insa Mardy Fish a jucat bine pana acum trecand in semifinala de gigantul Ivo Karlovic in 2 seturi 7-6 6-4. La intalnirile directe dintre cei doi americani este egalitate 1-1 ulima disputa fiind castigata de Fish la Memphis 2005 in tie-break. Blake a trecut usor de Arnaud Clement in turul secund 6-4 6-2, cu Agustin Calleri a avut un meci de 3 seturi atribuindu-si setul 2 dupa tie-break, in sferturi a dispus de Fernando Verdasco 6-4 6-2 si in semifinala a jucat un meci de 3 seturi cu Paul-Henri Mathieu castigat la tie-break in ultimul set. Fish a jucat un prim tur cu Mayer 4-6 7-5 6-4, a trecut in turul doi de Filippo Volandri dupa ce a pierdut primul set la tie-break, in turul trei a pierdut din nou primul set la tie-break cu Jose Acasuso, in sferturi a trecut de Wawrinka 6-3 6-3 ajungand in semifinale cu Ivo Karlovic pe care l-a invins in primul set la tie- break 7-6 6-4. Parerea mea este ca cei doi vor ajunge la tie-break in acest meci